Navigation

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 9/9/2017

Ο αγώνας Λιθουανία-Ελλάδα για τη φάση των 16 του Ευρωμπάσκετ, καθώς και το ματς Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ για την Premier League ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
Αναλυτικά:
12:30 ΕΡΤ2
Σλοβενία – Ουκρανία (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

12:40 FOX
Panthers – Sea Eagles
NRL

13:30 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

14:00 COSMOTE SPORT 3
Ίνγκολσταντ – Άουε
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:25 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

14:30 COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:45 EUROSPORT
Γύρος της Ισπανίας, 20ό ετάπ
Ποδηλασία

15:05 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

15:15 EUROSPORT 2
Γύρος της Βρετανίας, 7ο ετάπ
Ποδηλασία

15:15 ΕΡΤ2
Γερμανία – Γαλλία (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

16:00 NOVASPORTS 2
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Super League

16:00 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

16:30 COSMOTE SPORT 8
Βόλφσμπουργκ – Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7
Μάιντς – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 6
Άουγκσμπουργκ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 4
Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3
Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 NOVASPORTS 4
Μπόλτον – Μίντλεσμπρο
Championship Αγγλίας

17:00 COSMOTE SPORT 1
Έβερτον – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15 COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00 NOVASPORTS 3
Νις – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:15 NOVASPORTS 2
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

18:45 ΕΡΤ2
Φινλανδία – Ιταλία (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

19:00 FOX
West Virginia Mountaineers – East Carolina Pirates
NCAA

19:00 EUROSPORT
US Open, Τελικός διπλού ανδρών
Τένις

19:30 COSMOTE SPORT 2
Σεβίλλη – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1
Στόουκ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 5
Χεράκλες – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 4
Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship Αγγλίας

19:30 COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

20:30 NOVASPORTS 1
Ξάνθη – Ολυμπιακός
Super League

21:30 ΕΡΤ2
Λιθουανία – Ελλάδα (Φάση των «16» )
Ευρωμπάσκετ 2017

21:45 NOVASPORTS 2
Άγιαξ – Τσβόλε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:00 EUROSPORT
US Open, Τελικός γυναικών
Τένις

23:00 EUROSPORT 2
Chicago Fire – New York Red Bulls
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

23:00 FOX
Cubs – Brewers
MLB

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ: