Navigation

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 21/10/2017

Η αναμέτρηση της Λαμίας εναντίον του Παναθηναϊκού για τη Super League και η αναμέτρηση της ΑΕΚ εναντίον του Ρεθύμνου για τη Basket League ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας.
uper League
16.00 Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
18.15 ΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
20.30 Λαμία-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
Basket League
17.00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο (COSMOTE SPORT4HD)
18.30 Λαύριο-Άρης (ΕΡΤ1, ΕΡΤ HD)
La Liga
14.00 Λεβάντε-Χετάφε (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Μπέτις-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Βαλένθια-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα (COSMOTE SPORT2HD)
Bundesliga
16.30 Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Λειψία-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT8HD)

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ (COSMOTE SPORT3HD)
19.30 Αμβούργο-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)
Premier League
14.30 Τσέλσι-Γουότφορντ (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Σαουθάμπτον-Γουέστ Μπρομ (COSMOTE SPORT1HD)
Ligue 1
18.00 Μονακό-Καέν (Novasports3HD)
21.00 Nαντ-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)
Serie A
19.00 Σαμπντόρια-Κροτόνε (COSMOTE SPORT7HD)
21.45 Νάπολι-Ίντερ (COSMOTE SPORT1HD)
EFL Championship
17.00 Γουλβς-Πρέστον (Novasports5HD)
19.30 Μίλγουολ-Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)
Formula 1 (ΗΠΑ)
18.50 3ες ελεύθερες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
23.50 Κατατακτήριες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix
06.25 4ες ελεύθερες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
07.05 Κατατακτήριες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
03.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix
08.00 Κατατακτήριες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
03.05 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix
05.30 Κατατακτήριες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
02.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
04.45 Κύριος αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
Τουρνουά Τένις European Open
15.00 1ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
17.00 2ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
--
14.00 Τουρνουά Τένις Stockholm Open: ημιτελικοί (Νοvasports4HD)
14.00 Bundesliga 2: Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ (COSMOTE SPORT3HD)
21.45 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Βενέτσια-Κρεμόνα (COSMOTE SPORT8HD)
22.30 Primeira Liga: Πόρτο-Πάσος Φερέιρα (COSMOTE SPORT7HD)
03.00 NBA: Μέμφις Γκρίζλις-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς (COSMOTE SPORT4HD)

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ: