Latest Articles

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

2hQzL.gif

Breaking News

latest

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 17-18/12

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/12 Α’ ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αχαιός – Δίας, Παπαδόπουλος. Γηπ. Παραλίας, 15.00: Δόξα Παραλίας – Λιμνοχώρι,...



A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/12

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αχαιός – Δίας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Παραλίας, 15.00: Δόξα Παραλίας – Λιμνοχώρι, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ριόλου, 15.00: Πανμοβριακός – Ικαρος Πετρωτού, Πράνταλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Αναγέννηση Πατρών – Ατρόμητος, Μπακόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: ΑΠΣ Πάτραι – Αρης Πατρών, Χρονάς.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 15.00: Νίκη Προαστείου – Αιγείρα/Ακράτα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Αετός Πατρών – Δαβουρλής, Φωκάς.
Γηπ. Καλαβρύτων, 17.00: Καλάβρυτα – Αετός Ρίου, Ταξιάρχης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Δημ. Κάτω Αχαΐας, 15.00: Αχαϊκή – Δόξα Νιφορεΐκων, Πετρόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Εθνικός/Πολύτεκνος – Πήγασος, Μέρμηγκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Πάτρα 2005 – Θύελλα Πατρών, Αντωνίου.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 15.00: Θύελλα Αιγίου – Ανω Καστρίτσι, Χρονάς.
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Κεραυνός, Τηλιγάδας.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/12

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Καμίνια – Ολυμπιακός Πατρών, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.00: Φαραϊκός – Αστραπή, Καμζόλας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα, 15.00: ΑΕ Αιγίου – Απόλλων Εγλυκάδας, Τηλιγάδας.
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Πετεινοί – Αχιλλέας Καμαρών, Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.00: Ατλας – Περιβόλα, Κονιδάρης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11.00: Πυρσός – Ικαρος Λακκόπετρας, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Λάππα, 15.00: Ατρόμητος Λάππα – Πείρος, Καμζόλας.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.00: Αστέρας Μιντιλογλίου – Αχαϊκός, Πολυγένης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Σταροχώρι – Δάφνη, Καραβασίλης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: ΠΑΟΚ Πάτρας – Απόλλων Συνοικισμού, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 15.00: Αργυρά – ΑΕ Δρεπάνου, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αβυθος, Φωκάς.
Γηπ. Τέμενης, 15.00: Αστέρας Τέμενης – Αυτόνομη, Δανιήλ.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Φλόγα Ροδιάς – Ζαβλάνι/Αίας, Ταξιάρχης.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Βασιλικό – Ωλενιακός, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Μετόχι – Κρίνος, Μιχαλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Σπάρτακος – ΑΕΚ Πατρών, Γεντεκάκης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.00: ΑΟ Τριταίας – Δόξα Πατρών, Γκαβός.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 10.00: Αστέρας Λεοντίου – Αίας Πατρών, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.00: Ολυμπιακός Καμαρών – ΑΕ Αρόης, Γεντεκάκης.
Γηπ. Πετρωτού, 11.00: Παναχαϊκός – Ρωμανός, Αγγελόπουλος.

Ακολουθήστε το kalavrytanews.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ακολουθήστε το ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-NEWS σε Instagram, Facebook και Twitter.