Page Nav

HIDE

Grid

Latest Articles

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

ΩΡΑ των ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

2hQzL.gif

Breaking News

latest

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Το πρόγραμμα της αγωνιστικής

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 19/11 Θύελλας (Χόρτο), 15:00, Θύελλα Πατρών-Λιμνοχώρι, Παπαδόπουλος Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Αχαιό...


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19/11
Θύελλας (Χόρτο), 15:00, Θύελλα Πατρών-Λιμνοχώρι, Παπαδόπουλος
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ανδριανός
Κυριακή 20/11
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15:00, Αχαΐκή-Δίας Σαραβαλίου, Βαβαρούτας
Λάππα, 15:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Οικονόμου
Νιφορεΐκων, 15:00, Δόξα Νιφορεΐκων-Δόξα Παραλίας, Πετρόπουλος
Βραχνεΐκων, 15:00, Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Αντωνίου
Ρεπό : Ικαρος Λακκόπετρας

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19/11
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Καδδάς
Ακράτας, 15:00, Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Οικονόμου
Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ), 15:00, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Απόλλων Εγλυκάδος, Δανιήλ
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αετός/Αστραπή-Πάτρα 2005 A.E.,Μπακόπουλος
Προσφυγικών, 18:00, Άρης Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Χρονάς
Κυριακή 20/11
Δημοτικό Στ. Αιγίου, 15:00, Παναιγιάλειος-Εθνικός Πατρών, Ταξιάρχης
Ρεπό : Νίκη Προαστείου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19/11
Βραχνεΐκων, 15:00, Ροϊτίκων ΑΕ-Αστέρας Λεοντίου, Κονιδάρης
Προσφυγικών, 15:00, Άτλας Α.Σ.-Περιβόλα, Ταξιάρχης
Κυριακή 20/11
Προσφυγικών, 12:30, Αχαϊκός-Κρίνος, Ξουρής
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Αναγέννηση Πατρών, Χρονάς
Χαλανδρίτσας, 15:00, Πείρος Ισώματος-Φαραικός, Παπαδόπουλος
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Σταροχώρι, Τηλιγάδας
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Ικαρος Πετρωτού-Τριταίας ΑΟ “Ο Τριταιικός”, Καδδάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19/11
Πλαστήρα, 15:00, Αιγίου ΑΕ-Καλάβρυτα, Γκαβός
Αγυιάς, 15:00, Δαβουρλής K. 92-Αστήρ Τέμενης, Παλαιολόγος
Κυριακή 20/11
Καμαρών, 20/11, Φοινικας Ζήριας-Άνω Καστρίτσι, Ασπρουλόπουλος
Νίκης Προαστίου, 15:00, Αργυρά Πατρών-Ζαβλάνι, Γιαννόπουλος
Ρίου, 15:00, Αετός Ρίου-Αχιλλέας Καμαρών, Δανιήλ
Αγυιάς, 15:00, Ηρακλής Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Μάρδας
Προσφυγικών, 15:00, Αρόης Α.Ε.-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου, Μπακόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19/11
Ντα Λουζ Οβρυάς, 15:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Δάφνη Πατρών
Χαλανδρίτσας, 15:00, Βασιλικό-Ολυμπιακός Πατρών
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Πυρσός Πατρών-Καμίνια
Κυριακή 20/11
Ζαρουχλεΐκων, 11:30, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ρομαϊκός Α.Σ.
Θύελλας (Χόρτο), 15:00, Ωλενιακός-Νεάπολη ΑΕ
Ρεπό : Προοδευτική Πατρών
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 20/11
Αγυιάς, 12:00, Αυτόνομη Π.Ο.-Ψηλαλώνια, Ασημακόπουλος
Κ.Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:30, Α.Ε.Κ. Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Παπαχρήστος
Δημητροπουλου, 15:00, Άβυθος Αιγιάλειας-Αίας Πατρών, Αργυρόπουλος
Καλαβρύτων, 16:00, Σκεπαστό-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, Γκαβός
Προσφυγικών, 18:00, Πετεινοί-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Αγγελόπουλος
Ρεπό : Φοίνικας Αγυιάς

Ακολουθήστε το kalavrytanews.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ακολουθήστε το ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-NEWS σε Instagram, Facebook και Twitter.