Page Nav

HIDE

Grid

Latest Articles

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

ΩΡΑ των ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

2hQzL.gif

Breaking News

latest

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων ΕΠΣ Αχαΐας 15 και 16 Ιανουαρίου

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων ΕΠΣ Αχαΐας Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1 Α’ ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Ικαρος Πετρωτού – Λιμνοχώρι, ...



Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων ΕΠΣ Αχαΐας
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Ικαρος Πετρωτού – Λιμνοχώρι, Τηλιγάδας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δόξα Παραλίας, Χρονάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας, 15.00: Θύελλα Πατρών – Αναγέννηση Πατρών, Βαβαρούτας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ατρόμητος – ΑΠΟ Αρόη, Ταξιάρχης.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γημ Ακράτας 15.00 Ακράτα/Αιγείρα - Α.Ε.Καλαβρύτων Πράνταλος
Γηπ. Ρίου, 15.00: Ανω Καστρίτσι – Αετός Ρίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Δαβουρλής – Θύελλα Αιγίου, Καμζόλας.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 15.00: Κεραυνός – Αετός Πατρών, Σαφαρίκας.

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Δίας – Πανμοβριακός, Φωκάς.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Δόξα Νιφορεΐκων – Αχαιός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αρης Πατρών – Εθνικός/Πολύτεκνος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Πάτρα 2005 – ΑΠΣ Πάτραι, Μπακόπουλος.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Νίκη Προαστείου, Πράνταλος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αστραπή – Σταροχώρι, Φωκάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Απόλλων Εγλυκάδας – Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.00: Πυρσός – Ατρόμητος Λάππα, Πετρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Περιβόλα – Φαραϊκός, Δανιήλ.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: Αχαϊκός – Γαλήνη, Καμζόλας.
Γηπ. Λακκόπετρας, 15.00: Ικαρος Λακκόπετρας – Ατλας, Βαβαρούτας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Πείρος – Καμίνια, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ολυμπιακός Πατρών – Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 11.30: ΑΕ Δρεπάνου – Ζαβλάνι/Αίας, Παλαιολόγος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – ΠΑΟΚ Πάτρας, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Πλαστήρα, 15.00: Αβυθος- Φοίνικας Ζήριας, Χρονάς.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Απόλλων Συνοικισμού – ΑΕ Αιγίου, Σαφαρίκας.
Γηπ. Καμαρών, 15.00: Αχιλλέας Καμαρών – Φλόγα Ροδιάς, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Αυτόνομη – Αργυρά, Αγγελόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Κρίνος – Βασιλικό, Μπακόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Νεάπολη – Μετόχι, Μαρδάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Ροΐτικα – ΑΟ Τριταίας, Ταξιάρχης.
Γηπ. Θύελλας, 15.00: Ωλενιακός – Δόξα Πατρών, Γκαβός.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.00: Ρωμανός – Ολυμπιακός Καμαρών,
Γηπ. Πετρωτού, 10.00: ΑΕΚ Πατρών – ΑΕ Αρόης,
Γηπ. Αγυιάς, 12.00: Αίας Πατρών – Παναχαϊκός,
Γηπ. Καλαβρύτων, 15.00: Σκεπαστό – Αστέρας Λεοντίου,

Ακολουθήστε το kalavrytanews.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ακολουθήστε το ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-NEWS σε Instagram, Facebook και Twitter.