Latest Articles

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

2hQzL.gif

Breaking News

latest

Οι αθλητικές μεταδόσεις 20/11/2021

Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, τα ματς της Basket League, οι ημιτε...



Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, τα ματς της Basket League, οι ημιτελικοί του ATP Finals, οι κατατακτήριες δοκιμές του Grand Prix του Κατάρ, στην Formula 1 και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μιλγουόκι Μπακς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ NBA Μπάσκετ
04:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ντένβερ Νάγκετς – Σικάγο Μπουλς NBA Μπάσκετ
08:20 Eurosport 2 Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα
08:30 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS8 San Fermo 1, Μόντσα
09:35 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS9 Selvino 1, Μόντσα
09:50 Eurosport 2 Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα
11:20 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι
12:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS10 San Fermo 2, Μόντσα
12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκαζιαντέπ – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
12:30 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Χάντμπολ
12:30 Eurosport 1 Ελεύθερο σκι Στουμπάι | Άνδρες και Γυναίκες Σκι
12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
13:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, Γκραν Πρι Κατάρ, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα
13:05 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2021 SS11 Selvino 2, Μόντσα
14:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ
14:15 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 2HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κόβεντρι EFL Championship Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μεντβέντεφ-Ρούουντ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 1ος ημιτελικός Τένις
15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο
15:00 ONE Channel Ολυμπιακός Β’ – ΑΕΛ Super League 2 Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports 1HD Θέλτα – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο
15:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Κατάρ Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο
16:10 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ
16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο
16:30 Novasports Start Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο
16:30 Novasports 6HD Γκλάντμπαχ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο
16:30 Novasports 5HD Χόφενχαϊμ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο
16:30 Novasports 4HD Λεβερκούζεν – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο
16:50 Eurosport 1 Άλμα με σκι Νίζνι Ταγκίλ | Άνδρες Σκι
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουλβς – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νόριτς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νιούκαστλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ
17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ
17:00 ΕΡΤ Sports 1 Προμηθέας – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ
17:15 Novasports 1HD Σεβίλλη – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο
17:30 Novasports News Αϊντχόφεν – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο
18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας – ΠΑΟΚ Βόλεϊ
18:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ
18:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1 Ποδόσφαιρο
18:45 Eurosport 2 Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο
19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σέλτικ – Σεντ Τζόνστον Premier Sports Cup
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports Prime Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο
20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ
20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ
21:00 Eurosport 1 Global Champions Tour Ιππασία
21:30 Novasports 5HD Φιλαδέλφεια – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ατλέτικο Παραναένσε – Μπραγκαντίνο Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Ζβέρεφ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 2ος ημιτελικός  Τένις
22:00 Novasports 2HD Ρεν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο
23:30 Eurosport 1 Global Champions Tour Ιππασία


Ακολουθήστε το kalavrytanews.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ακολουθήστε το ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-NEWS σε Instagram, Facebook και Twitter.