Πρώτο φιλικό για τον Παναιγιάλειο

Τον πρώτο φιλικό αγώνα, για την φετινή περίοδο, έδωσε σήμερα το απόγευμα στο δημοτικό στάδιο της πόλης ο Παναιγιάλειος με αντίπαλο τον Α...

Τον πρώτο φιλικό αγώνα, για την φετινή περίοδο, έδωσε σήμερα το απόγευμα στο δημοτικό στάδιο της πόλης ο Παναιγιάλειος με αντίπαλο τον Αστέρα Δερβενίου. Παίζοντας κατά διαστήματα πολύ ωραίο ποδόσφαιρο, η ομάδα μας ανακηρύχθηκε νικήτρια με σκορ 4-1.
Τα γκολ σημείωσαν οι Μπούνας(2), Σταθακόπουλος και Λιάτος ενώ οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με πέναλτι του Στεφανίδη.
Άτυχος της αναμέτρησης ο υπό δοκιμή για τον Παναιγιάλειο Άκης Δημόπουλος ο οποίος τραυματίστηκε στο γόνατο. Ευχή όλων μας να μην είναι κάτι σοβαρό και να επιστρέψει το συντομότερο στην ενεργό δράση.