Navigation

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα, που περιλαμβάνει και τον τελικό κυπέλλου στο μπάσκετ μεταξύ Ολυμπιακού και ΑΕΚ. Και για τους λάτρεις των Ολυμπιακών Αγώνων, σήμερα διοργανώνονται και τελικοί σε διάφορα αθλήματα στους Χειμερινούς Αγώνες που διεξάγονται στη Νότια Κορέα.

αναλυτικό πρόγραμμα
ΕΡΤ1
17:15 Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ: Ολυμπιακός - ΑΕΚ

EΡT2
09:00-11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ | ΥΠΕΡΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΣΛΑΛΟΜ (SUPER-G) (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Μ)
11:20-12:40 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ (CROSS COUNTRY SKIING) | 4 X 5 χλμ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ (Γ) (Ζ)
12:40-13:10 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΑΝΔΡΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Μ)
13:10-14:20 ΔΙΑΘΛΟ | 12,5 χλμ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ (Γ) (Ζ)
14:25-16:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ | ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΟΦΟΣ (Α) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
16:10-16:30 ΧΟΚΕΪ (Α)| ΡΩΣΙΑ – ΗΠΑ (Ζ)
16:30-17:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ | ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΑΓΩΝΩΝ (Ζ)
17:00 Volley League Hρακλής - Ολυμπιακός
02:00-03:10 ΚΕΡΛΙΝΓΚ | ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
03:15-05:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ | ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΣΛΑΛΟΜ (Α) ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (Ζ)
05:10-06:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ | ΑΝΔΡΩΝ (Μ)
06:00-07:55 FREESTYLE SKIING | SLOPESTYLE (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ3
15:00 Football League: Σπάρτη - ΟΦΗ

Cosmote TV
14.00 Λας Πάλμας-Σεβίλλη, LaLiga Santander, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ίνγκολσταντ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 Ουντινέζε-Ρόμα, Serie A TIM, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 WRC Σουηδία, SS14 Vargasen 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP 500 ABN Amro World Tennis, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Αμβούργο-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Έιμπαρ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Κιέβο-Κάλιαρι, Serie A TIM, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Lega Basket Serie A Postemobile Final Eight, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 ΑTP 250 Argentina Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Αλαβές-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 ACB Copa del Rey, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 ATP 500 ABN Amro World Tennis, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 ΑTP 250 Argentina Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Τζένοα-Ίντερ, Serie A TIM, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάλαγα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Lega Basket Serie A Postemobile Final Eight, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.30 ACB Copa del Rey, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.30 Κολονία-Ανόβερο, Bundesliga, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (17.02 16:30)

03.00 State Farm All Star Saturday Night, NBA All-Star Weekend LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports
09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

11:30 CROSS-COUNTRY SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)

13:00 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SHORT TRACK: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

14:30 SKI JUMPING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Φάση των «16» Σέφιλντ Γουέντ. – Σουόνσι (Novasports1HD)

15:00 Super League Σουρωτή 22η αγωνιστική ΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

15:15 SKELETON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 SKI JUMPING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)

16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 32η αγωνιστική ΚΠΡ – Μπόλτον (Novasports4HD)

17:15 Super League Σουρωτή 22η αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 26η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο (Novasports3HD)

18:00 CYCLING: Tour of the Algarve, Portugal (Eurosport2)

19:00 NCAA College Basketball, Butler - Providence (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή 22η αγωνιστική Λαμία – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

19:30 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Φάση των «16» Χάντερσφιλντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 24η Αγωνιστική Αϊντχόφεν – Χερενφέιν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 26η Αγωνιστική Moνπελιέ – Γκινγκάμπ (Novasports3HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:30 CRASHED ICE: Series in Marseille, France (Eurosport2)

02:00 NHL, Lightning - Devils (FOX Sports HD)

02:40 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:15 FREESTYLE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

06:00 NCAA College Basketball, USC - Oregon State (FOX Sports HD)

06:30 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 CROSS-COUNTRY SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ NEWS

Σχολιάστε: