Page Nav

Ο... οβελίας έφερε την ήττα για τους Αστυνομικούς Καλαβρύτων

Σ' ένα δυνατό και όμορφο παιχνίδι απέναντι στους περσινούς πρωταθλητές του τουρνουά η ομάδα των Καλαβρύτων υποχρεώθηκε στη δεύτερη...

Σ' ένα δυνατό και όμορφο παιχνίδι απέναντι στους περσινούς πρωταθλητές του τουρνουά η ομάδα των Καλαβρύτων υποχρεώθηκε στη δεύτερη συνεχόμενη ήττα της (είχε προηγηθεί αυτή της Διμοιρίας Α' με 3-13).
Ο οβελίας μάλλον έκατσε βαρύς και η ομάδα μας κυνηγούσε το σκορ απ την αρχή του αγώνα παρα το ότι και αυτή δημιουργούσε αρκετά επικίνδυνες καταστάσεις στα καρέ των αντιπάλων.
Το ημίχρονο έκλεισε με σκορ 1-3 ενώ στο 2ο ημίχρονο ο δείκτης έδειξε 1-5 πριν οι παίκτες μας μειώσουν στο τελικό 3-5. Σκόρερ της ομάδας οι: Μεντής, Κωτσαλένης, Καζανάς. Επόμενο ματς την τετάρτη 26/04 με αντίπαλο την ομάδα της ΔΙΑΣ.