Mε το μυστρί στο ανα χείρας ο δραστήριος παπαΔημήτρης Σταθακόπουλος από το Λευκάσιο, μαζί με την ομάδα ανέβηκαν 1142 μέτρα για απαραίτη...
Mε το μυστρί στο ανα χείρας ο δραστήριος παπαΔημήτρης Σταθακόπουλος από το Λευκάσιο, μαζί με την ομάδα ανέβηκαν 1142 μέτρα για απαραίτητες εργασίες στο γραφικό ξωκλήσι του Προφήτη Ηλία. Στην πρώτη γραμμή και η κόρη του παπαΔημήτρη που εκτός από εξαιρετική μπασκεμπολίστρια (εχει κλιθεί και εθνική εφήβων) αναδείχθηκε και ικανότατη στα μαστορέματα Ο παπα Δημήτρης ψυχή της περιοχής εκτός από εξαίρετος λειτουργός είναι και ένα φωτεινό παράδειγμα ανιδιοτελούς και πολυεπίπεδης προσφοράς στον τόπο μας.
Ο ίδιος σημειώνει:
"Εργασία χαρά και και απλόχερη προσφορά στους δύσκολους και χαλεπούς καιρούς -πολλά εύγε σε όλες και όλους, ο Μεγαλοδύναμος Θεός να τα ανταποδώσει εκατονταπλασίονα εις έκαστον εξ υμών, βοήθειά μας ο Προφήτης Ηλίας!!!"
Ο ίδιος σημειώνει:
"Εργασία χαρά και και απλόχερη προσφορά στους δύσκολους και χαλεπούς καιρούς -πολλά εύγε σε όλες και όλους, ο Μεγαλοδύναμος Θεός να τα ανταποδώσει εκατονταπλασίονα εις έκαστον εξ υμών, βοήθειά μας ο Προφήτης Ηλίας!!!"
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEDYAUGli2o7K8RcALQRVFlxZrePmqEWcjR9LCXG8f_vzDLUW7MJkPSeMAWkhJ-6SbW6N8OY_Ct4DUdNko7SJcv-QQ21zLBT2-gM8rb6zoSagST6yNiuKFBrEOxS25B-BnreDPtxZAHZST/s1600-rw/01.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEioS-Or8HzAPSoW9xVsWPijleFGFwcXlheEblSzYb3X4vpRUlyNoVaCWRfIZxuFdCRkFkmhtbrZA8t3oRtCpf0XzGHMWF6D-yi2nGstrk9LBCXRscDtx3uuPXRLdT09dUUmVF6Drrj0pfHm/s1600-rw/02.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj35lFuS-FyHWK01_oO396Ah0a4wgDc9D3nU2T9_7whVQQoBf0GSIWnhQVhksWZPUWlSWHC38MuF2cFVO9fC0JVzP2vP6LiyD45DYgwKPTyYSMsgk4FcysO_ufu2ynmL5fFtZustKvThlRp/s1600-rw/03.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9Iw-Qi8iAwb8L6yuIecZs5x3Fo6hmIIadYQEbEy1zd2vq87exUHFn6ZQRyo2flT3Ljt_ic7uwgPFQ-p6_Vk9pswFaGw0OG_2WKw6ikw5hJt_0Y-lUZlrX7r7AxX1SuKhmfaJBq2vWV9Py/s1600-rw/04.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIvZG37aAOnpgTxPlQe4n5orKDLfE_JXYX1tvMyV86yDEaQrhxc-NCHGBBBjZYzwHM-cvWnx4P-bcEWzxKSHU6hrWwM36hvZLLMMtbhMAcmpBBYaC_WWxq4GvfIco6FpG4ielxw6k87Ng4/s1600-rw/05.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7YAgLWd8IZZPmRwcGvzUmbLLasNtznXa_kzZmGLFTH5Cy54KIzgJudeJA_ujOn_-vwaOeAFpylpArPmdLzusNVBysALbtuc-N2LH155WKdV9qCjMAZXwZXTlqwrIiEhkBCt5ozpoXrv0a/s1600-rw/07.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhb6YurDgYukr_5lekuErmLQ2Vzz9ri4N9nQJHyxLK_6cJtty3vHNS3rX05FuaVO-OGqeUZc3v9QAoO5IzZ7plowaSw9ftSIY4WY-bct7axiUMKvmj2GA0c4Gk1DTPP1vzO2GwfalTsU51u/s1600-rw/08.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqh3dIyfvnvVI9Oo51WrjwbG1prt8du4J84ti_M3TYeRA7Qzlidu38F_79cVGDop8J4GL8PV9nQrGAeukKBAo8aYWgff3ursCvMVVB4ZstNChRwGzqvPDO8s_atdbRTwotinxL4ktU630e/s1600-rw/010.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.