Η απογευματινή βροχή του Σαββάτου 20/8 δεν στάθηκε εμπόδιο. Το Αυγουστιάτικο φεγγάρι και οι μελωδίες των Κώστα Μάντζιου και Μαρίνας Μαν...
Η απογευματινή βροχή του Σαββάτου 20/8 δεν στάθηκε εμπόδιο. Το Αυγουστιάτικο φεγγάρι και οι μελωδίες των Κώστα Μάντζιου και Μαρίνας Μανωλάκου μας ταξίδεψαν , με μία λαϊκή βραδιά που κράτησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες.
Ο ΝΑΟΔ ή eco action και το ειδυλλιακό τοπίο του ποταμού Λάδωνα συνέβαλαν στην επιτυχημένη αυτή εκδήλωση,η οποία ήταν ενταγμένη στο Πολιτιστικό Καλοκαίρι Δάφνης με συνδιοργανωτές τον Δήμο Καλαβρυτων και τον Σύλλογο Δαφναίων.
Ο ΝΑΟΔ, ευχαριστεί όλους όσους παραβρέθηκαν και ανανεώνει το ραντεβού μέχρι την επόμενη "δράση" του.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidjJSTsTkWPzBVE84i2HsIRF4Ci6pfyV9JDAxO6hCd0sUe1XcY5OcMjb1Ng8E4afIi2LTxl671wcoKJzerqhSITPZtpvCRY4mDCxiZn1FE5J2qiGhJnVT4BMMErpwMYEG_c976h-cqSgZV/s1600-rw/01.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjH9Kejni7Wjuk0cF0iUg9J8D7c-KSmulBSAPWIJ05lGcAIP9uzP-9YZJSF1obuVS3CXmJh4556bFALsxXf-QNT0Zn0dtTfTpvscXyoCu8hmYXPDCiDh9brnuMwbA7lUZ0fag-z8idqWF0v/s1600-rw/02.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9WaSCkTXn8jPxwENh2lzfRmsFIUetDpp72s7WkY92ES3QQeDR-VlriwaaO5Br62Po_-8Yxz2tBslcVd3P2KPcz8NxjPQVaoNi2_3GoKqzIBDgZyeJdPU3dj7oAwqSicuvdyOZvyzLeB5u/s1600-rw/03.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiBIFR_MMfTkEvnw7_COhXQDIYVYP4MmU7sBWGCD7yMeG9oUji3M3FJbpSmw8Mb6GrPyyvOGtMkpM3Sp_shyphenhyphenv-CW72sA805-r2vitighjVY1RqIH5I_kTM93ojiVd-Qk9TiOLYSq9igjOhW/s1600-rw/06.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.