Μπράγκα-Παναθηναϊκός 2-1 - Ζωντανός για την πρόκριση

Με γκολ του Μαντσίνι στις καθυστερήσεις του πρώτου του αγώνα απέναντι στην Μπράγκα, για τα πλέι οφ του Champions League, ο Παναθηναϊκός έμει...

Με γκολ του Μαντσίνι στις καθυστερήσεις του πρώτου του αγώνα απέναντι στην Μπράγκα, για τα πλέι οφ του Champions League, ο Παναθηναϊκός έμεινε ζωντανός στη μάχη για την πρόκριση στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Οι «πράσινοι» ναι μεν έχασαν με 2-1 σκορ το βράδυ της Τρίτης από τους Πορτογάλους στο «Estadio Municipal de Braga» ωστόσο, χάρη στο τέρμα του Αργεντίνου εξτρέμ, κατάφεραν να περιορίσουν την έκταση της ήττας τους, κι έτσι θα έχουν την ευκαιρία να διεκδικήσουν με μεγαλύτερες αξιώσεις την ανατροπή στη ρεβάνς της ερχόμενης Τρίτης στο ΟΑΚΑ.
από: zougla.gr