Page Nav

HIDE

Grid

Latest Articles

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

ΩΡΑ των ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

2hQzL.gif

Breaking News

latest

ΕΠΣ Αχαΐας: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 12 και 13/11

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής στην Α’ και Β’ Κατηγορία. Η Ελένη Αντωνίου ορίστηκε να δι...

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής στην Α’ και Β’ Κατηγορία.
Η Ελένη Αντωνίου ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι ανάμεσα στον Αρη Πατρών και τον Πήγασο ενώ ο Παναγιώτης Καδδάς θα σφυρίξει το Πάτρα 2005 – Παναιγιάλειος
Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους ρέφερι έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)
Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Λιμνοχώρι, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Αστέρας Μιντιλογλίου-Θύελλα Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων (3μ.μ.): Ατρόμητος Πατρών-Αιγείρα/Ακράτας, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Προσφυγικών, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Νίκη Προαστίου, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Εθνικός Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Άρης Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Ελένης Αντωνίου
Γήπ. Προσφυγικών, 6μ.μ.: Πάτρα 2005-Παναιγιάλειος, Παναγιώτης Καδδάς
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Φαραϊκός-Ικαρος Πετρωτού, Κώστας Ταξιάρχης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πλαστήρα, 3μ.μ. ΑΕ Αιγίου ΑΕ-Φοίνικας/Ζήριας, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Άνω Καστρίτσι-Αργυρά Πατρών, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Ζαβλάνι ΑΠΣ-Ηρακλής Πατρών, Γιώργος Μπακόπουλος
Γήπ. Καλαβρύτων, 4μ.μ.: Καλάβρυτα-Δαβουρλής K. 92, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Ατρόμητος Λάππα 2015, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Νιφορεΐκων, Ελένη Αντωνίου

Γήπ. Βραχνεΐκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ικαρος Λακκόπετρας, Γιώργος Μπακόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Μέρμηγκας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12μ.: ΑΟ Τριταίας-Αστέρας Λεοντίου, Χρήστος Αργυρόπουλος
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Παναχαϊκός-Άτλας, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Πείρος Ισώματος, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Περιβόλα-Αρόη Α.Π.Ο., Μιχάλης Ζήκος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Σταροχώρι-Αχαϊκός, Γιάννης Κονιδάρης
Γήπ. Νιφορεΐκων, 3μ.μ.: Κρίνος-Ροϊτίκων ΑΕ, Κώστας Ταξιάρχης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)
Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Αετός Ρίου, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Θύελλα Αιγίου, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ροδιάς: Φλόγα Ρόδιας-Αρόης Α.Ε.Γιώργος Ασπρουλόπουλος.

Ακολουθήστε το kalavrytanews.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ακολουθήστε το ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-NEWS σε Instagram, Facebook και Twitter.