Latest Articles

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

2hQzL.gif

Breaking News

latest

Η ΑΧΑΪΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ - ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Αγωνιστική δράση στα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Δεκεμβρίου 2021. Αναλυτικά: Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12 Α’ ΟΜΙΛΟΣ Ρι...



Αγωνιστική δράση στα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Δεκεμβρίου 2021.
Αναλυτικά:
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός – Αχαιός, Σαφαρίκας
Βραχνεΐκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δόξα Νιφορεΐκων, Τηλιγάδας
Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ικαρος Πετρωτού – Δόξα Παραλίας, Βαβαρούτας
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Πατρών – ΑΕ Πάτρα 2005, Ρουμπάνης
Κάνιστρας, Ώρα 15.00, ΑΠΟ Αρόη – Αναγέννηση Πατρών, Αντωνίου
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Ρίου, Ώρα 15.00, Ανω Καστρίτσι – Καλάβρυτα,  Μαχαίρας-Μουστάκας
Αιγίου, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγίου – Αετός Πατρών, Πετρόπουλος
Αγυιάς, Ώρα 15.00, Δαβουρλής – Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Μέρμηγκας
Ακράτας, Ώρα 15.00, Αιγείρα/Ακράτα – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Καδδάς

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, Ώρα 11.30, Δίας – Αχαϊκή, Ταξιάρχης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κάνιστρας, Ώρα 15.00, Άρης Πατρών – Θύελλα Πατρών, Παπαδόπουλος
Κάνιστρας, Ώρα 18.00, Πήγασος – ΑΠΣ Πάτραι, Φωκάς
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου – Νίκη Προαστείου, Πράνταλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Κάνιστρας, Ώρα 20.00, Αχαϊκός – Καμίνια, Πολυγένης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κάνιστρας, Ώρα 18.00, Απόλλων Εγλυκάδας – ΠΑΟΚ Πάτρας, Μπακόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνιστρας, Ώρα 10.00, Αστραπή – Άτλας Πατρών, Κονιδάρης
Αγυιάς, Ώρα 12.00, Περιβόλα – Πυρσός, Καραβασίλης
Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 12.15, Ολυμπιακός Πατρών – Ατρόμητος Λάππα, Παλαιολόγος
Κάνιστρας, Ώρα 12.30, Γαλήνη – Αστέρας Μιντιλογλίου, Σαφαρίκας
Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 15.00, Δάφνη – Φαραϊκός, Αγγελόπουλος
Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Πείρος – Ικαρος Λακκόπετρας, Μαχαίρας-Μουστάκας
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ρίου, Ώρα 12.00, ΑΕ Δρεπάνου – Φλόγα Ροδιάς, Παπαχρήστος
Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι – Πετεινοί, Τηλιγάδας
Προαστείου, Ώρα 15.00, Αργυρά – Αστέρας Τέμενης, Σπυρόπουλος
Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Συνοικισμού – Αβυθος, Καμζόλας
Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών – Φοίνικας/Ζήριας, Μέρμηγκας
Αγυιάς, Ώρα 18.00, Αυτόνομη – ΑΕ Αιγίου, Μάρδας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλας, Ώρα 15.00, Ωλενιακός – Κρίνος,  Γεντεκάκης
Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, ΑΟ Τριταίας – Βασιλικό, Γκαβός
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, Ώρα 15.00, Ρωμανός – Αστέρας Λεοντίου, Δανιήλ
Ντα Λουζ, 15.00, ΑΕ Αρόης – Σπάρτακος, Αργυρόπουλος
Αγυιάς, 18.00, ΑΕΚ Πατρών – Σκεπαστό, Παπαχρονόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 09.30, Δόξα Πατρών – Νεάπολη, Χαμούζας
Βραχνεΐκων, Ώρα 10.00, Ροΐτικα – Μετόχι, Δανιήλ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ντα Λουζ, Ώρα 15.00, Ολυμπιακός Καμαρών – Παναχαϊκός, Πολυγένης

Ακολουθήστε το kalavrytanews.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ακολουθήστε το ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-NEWS σε Instagram, Facebook και Twitter.