Latest Articles

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

2hQzL.gif

Breaking News

latest

Οι αθλητικές μεταδόσεις 14/11/2021

Το τελευταίο παιχνίδι της Ελλάδας για τα Ευρωπαϊκά Προκριματικά του Μουντιάλ κόντρα στο Κόσοβο ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μετα...



Το τελευταίο παιχνίδι της Ελλάδας για τα Ευρωπαϊκά Προκριματικά του Μουντιάλ κόντρα στο Κόσοβο ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
ADVERTISING
Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:
08:30 ΕΡΤ1 38ος Μαραθώνιος Αθήνας
09:35 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Προθέρμανση
10:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Προθέρμανση
10:35 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Προθέρμανση
11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Αγώνας
12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Καρσίγιακα – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα
13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Αγώνας
14:20 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Αγώνας
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Χούμπερτ Χούρκατς ATP Finals Τορίνο
15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Παναθηναϊκός Β – AEK B Super League 2
15:00 Eurosport 2 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο
15:45 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σλοβενία – Κύπρος Ευρωπαϊκά Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κροατία – Ρωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Αστάνα VTB United League
17:00 Eurosport 1 Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Άνδρες
17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ηρακλής Basket League
17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Περιστέρι Basket League
18:00 ΕΡΤ Sports 3 Ελλάδα – Πορτογαλία Προκριματικά Eurobasket Γυναικών
18:00 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός League Cup Νίκος Σαμαράς
18:50 COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ2 Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο Αγώνας
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βόρεια Μακεδονία – Ισλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιχτενστάιν – Ρουμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Γερμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Liga Endesa
20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Basket League
20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Λουξεμβούργο – Ιρλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, OPEN TV Ελλάδα – Κόσοβο Ευρωπαϊκά Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Πορτογαλία – Σερβία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανία – Σουηδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
21:45 Novasports 4HD Τριέστε – Βαρέζε Lega Basket Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Guadalajara Round Robin
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Ματέο Μπερετίνι ATP Finals Τορίνο
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA

Ακολουθήστε το kalavrytanews.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ακολουθήστε το ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-NEWS σε Instagram, Facebook και Twitter.