HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Breaking News:

latest

Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/9/19

Τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, οι αναμετρήσεις για το 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» και ο νοκ...

Τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, οι αναμετρήσεις για το 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» και ο νοκ-άουτ αγώνας της Εθνικής βόλεϊ ανδρών κόντρα στη Ρωσία για τους «16» του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά:
13:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
13:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Καρλσρούη Bundesliga 2 ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Βαγιαδολίδ LaLiga Santander ποδόσφαιρο
14:25 COSMOTE SPORT 7 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Τότεναμ Premier League ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open τένις
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon
15:45 Eurosport 2 24 ώρες Μπολ ντ' Ορ Αγώνες μοτοσικλέτας
16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix
16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Μπρέσια Serie A ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν – Κολωνία Bundesliga ποδόσφαιρο
16:45 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε - Μιλάνο 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open τένις
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβάντε – Εϊμπαρ LaLiga Santander ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ Premier League ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 3HD Κάρντιφ - Μίντλεσμπρο EFL Championship ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Βόλος – ΟΦΗ Super League 1 ποδόσφαιρο
18:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Ρωσία Euro Volley Ανδρών βόλεϊ
18:30 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Μονπελιέ Ligue 1 ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές - Αλμπα Βερολίνου μπάσκετ
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μακάμπι Τελ Αβίβ 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ
19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Βερόνα Serie A ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Supercopa Endesa μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Λειψία Bundesliga ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Νιουκάσλ – Μπράιτον Premier League ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα LaLiga Santander ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Super League 1 ποδόσφαιρο
19:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις
20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – ΑΕΚ Super League 1 ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 3HD Νιμ – Τουλούζ Ligue 1 ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 1HD Μίλαν – Ίντερ Serie A ποδόσφαιρο
22:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Φουενλαμπράδα ACB Supercopa Endesa μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Μπαρτσελόνα LaLiga Santander ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μορεϊρένσε – Μπενφίκα Liga NOS ποδόσφαιρο

Δεν υπάρχουν σχόλια