Μάγεψε για ακόμα μια φορά η Φιλαρμονική του Δήμου Καλαβρύτων , αυτήν την φορά στα εγκαίνια της 16ης Αγροτικής Έκθεσης στην Χαλανδρίτσα ....
Μάγεψε για ακόμα μια φορά η Φιλαρμονική του Δήμου Καλαβρύτων, αυτήν την φορά στα εγκαίνια της 16ης Αγροτικής Έκθεσης στην Χαλανδρίτσα. Τα παιδιά της Φιλαρμονικής υπό την διεύθυνση του Μαέστρου Γιώργου Μπαμπαράκου, έπαιξαν για πάνω από μία ώρα εξαιρετικές μελωδίες και καταχειροκροτήθηκαν.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrG5LdW2v4jjRTzKCg45xn_83cEDQmI1sf1r9__s8LOiJN3K52V9_ctbBcpZzk0nh6ArJjLM0xU9I9QMxXBxSAZd20KPgO3J4D0ptivvH02EguDjGgDBEbE5MnoTD7IHBExTzOLxGPN5QR/s320-rw/DSC_0226_resize-1.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.