ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

HIDE_BLOG

Breaking News

latest

ΣΚΕΠΑΣΤΟ: Επική ανατροπή - Στο 88΄ έχανε 2-1 και στο 90΄ νίκησε 2-3 στα Σελιανίτικα

Δυο λεπτά στο τέλος της αναμέτρησης στα Σελιανίτικα ήταν αρκετά για το Σκεπαστό να κάνει μια επική ανατροπή απέναντι στο Κεραυνό Σελιανι...

Δυο λεπτά στο τέλος της αναμέτρησης στα Σελιανίτικα ήταν αρκετά για το Σκεπαστό να κάνει μια επική ανατροπή απέναντι στο Κεραυνό Σελιανιτίκων και να «δραπετεύσει» με τους τρεις βαθμούς της νίκης με σκορ 3-2
Στο 88΄λεπτό το σκορ ηταν 2-1 υπέρ των γηπεδούχων και εκεί αρχικά ισοφάρισε με τον Αλέξη Μπαρκλέσιας και αμέσως μετά στο 89 η «χρυσή» αλλαγή του Ανδρέα Σχίζα, ο Παναγιώτης Τραγότσαλος, που είχε περάσει πέντε λεπτά νωρίτερα στον αγωνιστικό χώρο σημείωσε το νικητήριο τέρμα.
Τελικό σκορ 2-3 (2′ Σταματόπουλος, 54′ Ν. Μπάλιος / 44′, 88′ Μπαρκλέσιας, 89′ Π. Τραγότσαλος)