Την πίτα του έκοψε σήμερα το μεσημέρι ο Πολιτιστικός σύλλογος Κλειτορίας στην Μαθητική Εστία Κλειτορίας. Ο πρόεδρος του συλλόγου κ....
Την πίτα του έκοψε σήμερα το μεσημέρι ο Πολιτιστικός σύλλογος Κλειτορίας στην Μαθητική Εστία Κλειτορίας. Ο πρόεδρος του συλλόγου κ. Χρήστος Κοτσάς και τα μέλη του συλλόγου διοργάνωσαν μια ζεστή και ωραία εκδήλωση όπου παραβρέθηκαν ο Δήμαρχος Καλαβρύτων κ Γιώργος Λαζουράς, ο υποψήφιος βουλευτής με την Ν.Δ. στην Αχαΐα κ Θανάσης Γιαννακόπουλος, ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Καλαβρύτων κ. Δημήτρης Κοντογιάννης, ο Αντιδήμαρχος κ. Βασίλης Καρράς, οι δημοτικοί σύμβουλοι Χαρά Γεωργακοπούλου και Σωτήρης Δουκλίας, ο πρόεδροε του συλλόγου Κλειτορίων Αττικής κ. Χρήστος Καμπέρος ο Εκπρόσωπος του Συλλόγου Λυκουριωτών κ. Χρήστος Κοντογιάννης, ο Προϊστάμενος της Μαθητικής Εστίας Κλειτορίας κ. Νικόλαος Τσάμης, η Πρόεδρος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου και Δημοτικού σχολείου Κλειτορίας κα. Ρήγα Κωσταντίνα και η Δασκάλα των χορευτικών του Συλλόγου Κλειτορίας κα Λουκά Αντωνία και πολλοί Κλειτόριοι.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgOXrRugvIYRCajTZRZct-lB4VLjTkpIMW8cDGe6TMkTJeB5zlPvu58ntuZ0h4HYmb8nwwTz-4coU_o4BcnoKjRj8SOd-eoXd3jdofbf9D_89I1Hw5s4RBLjA8gLSUQM5g6olE9O2adLh1z/s320-rw/%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B11.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpaiGa6Br9WWfrl4mky-7yfygH6kONUucVPvq5ORhmR48PkaUqXINJy2VcPUKX_045IlYwC_PrTjFzJm-sZH-WfNPDLpXML0ljK71EilXwqA9tnDM1skJKoKm55LPrkX2elThuTSiM8WVT/s320-rw/%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B12.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjcdcZOxQs9JPDKcCxZ7w-Js1ZbuvTEiTHgfC5xYmzSeDkzbmq1V-64HO2PZDyCNt0uCCPLgI7OOcyLKUdWt0VMcJ7ZJrdKTQVFn7PcrEN1mHBa0IaeDNiRlX6qVHzgxEm0NbZlBeH6yCgK/s320-rw/%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B13.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhySIowzKc_Po2wmbI2gsDc6aQMSeEbgWWFJgJXRbHbvLgzc_d7vUrCHclWAxArgBhBW-ZLiB7aL2ibNmccRgNjWjtUdIvZBFBBpmtgCZX5N__G3eXkQWpOff0NFZWvRuvZhi-npGWPPDxi/s320-rw/%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B14.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrx4XGFrDZVfIHDz8zW8o0cJkvz1eaCDI79jFMJhfiQOseDGK49iVstggeDS5nMT9udzPjmSkmjWm2ZVp1NIMSAOAAy-yAeEdtzzJvwd0885aYsv0yuZqhLVQ5mEmagJF9_iGcBJhjOdf9/s320-rw/%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%B16.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg2k-S3DJr9fkoDZkgiocFM2INgkY3KYQt_4bnxtbE2vt_9TnG3z0l21xWuLJB1sZip9HBESiSwrg3FgeixIOnTRxNTljBEzGJggY-UHZEavO-zkki4LeRwzBqc1FX1JRlFBgVg88O1irm7/s320-rw/unnamed+(4).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgh3zFtMA5p6GZIyu-htCkbLtYNjC9uGGd_r19e46VebCEdp825aczhBDliLC7LR2Z-7JEFgFWT1bn1ckNwrF5skHcImXzJDLQFqEAJxlx4UoHt33rK44DY8IvUY1vyu2KKABpm3DA8ZTKB/s320-rw/unnamed.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.