Navigation

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 2/12/2017

Πλούσιο το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με αγώνες ποδοσφαίρου και μπάσκετ από την Ελλάδα και το εξωτερικό.
08:45 Eurosport 1 Formula E Hong Kong
10:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
10:20 FOX Sports Ski Classics Sgambeda
11:00 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Lillehammer, Norway
11:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
12:15 Eurosport 1 Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Lillehammer, Norway
13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόλσταϊν Κίελ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Θέλτα La Liga
14:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Altenberg, Germany
14:30 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Lillehammer, Norway
14:30 Novasports 1HD Νοτς Κάουντι - Όξφορντ Σίτι Κύπελλο Αγγλίας
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Νιουκάστλ Premier League
15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Σπάρτη Football League
15:00 Novasports 3HD Αστέρας Τρίπολης - Κέρκυρα Super League Σουρωτή
15:30 Eurosport 1 Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Östersund, Sweden
15:45 Eurosport 2 UK Championship York, United Kingdom 

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπάγερ Λεβερκούζεν - Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 ΕΡΤ1 Προμηθέας - Άρης Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς - Άουγκσμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βέρντερ - Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Χόφενχαϊμ - Λειψία Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Ανόβερο Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός - Ηρακλής Volley League
17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Russia
17:00 Novasports 5HD Μίλγουολ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship
17:00 Novasports 4HD Μπράντφορντ - Πλίμουθ Κύπελλο Αγγλίας
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ - Τότεναμ Premier League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
17:15 Novasports 1HD Ξάνθη - ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή
18:00 Novasports 3HD Στρασμπούρ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος - Ρέθυμνο Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 Πανιώνιος - Κύμη Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1 ΠΑΟΚ - Κολοσσός Stoiximan.gr Basket League
19:00 Eurosport 2 Revolution Series Glasgow, United Kingdom
19:30 Novasports 1HD Μπρίστολ Σίτι - Μίντλεσμπρο Championship
19:30 Novasports 4HD Τβέντε - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε - Κολονία Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη - Ντεπορτίβο λα Κορούνια La Liga
19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
19:45 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Beaver Creek, USA
21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντάλας Μάβερικς - Λος Άντζελες Κλίπερς ΝΒΑ
21:00 Novasports 3HD Μονακό - Ανζέρ Ligue 1
21:30 Eurosport 1 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Lake Louise, Canada
21:45 Novasports 1HD Φέγενορντ - Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ναντ - Μπαρτσελόνα Champions League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Τορίνο - Αταλάντα Serie A
22:00 Eurosport 2 UK Championship York, United Kingdom
22:30 Novasports 4HD Διεθνής Μαραθώνιος Σιγκαπούρης
01:00 FOX Sports Wild - Sharks NHL
04:00 FOX Sports Stars - Blackhawks NHL

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ: