Navigation

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 16/9/2017

Αγώνες για την Super League, καθώς και για τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
11:00 Eurosport 2
Ημιτελικά γυναικών
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ομάδων

12:40 FOX Sports
Cowboys - Eels
NRL

12:50 Cosmote Sport 5
Grand Prix Σιγκαπούρης, 3ες ελεύθερες δοκιμές
FOrmula 1

13:00 Eurosport 1
Portimao, Πορτογαλία
Superbike: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

13:15 Cosmote Sport 8
Ελλάδα - Εσθονία
Euro Beach Soccer League - Μπαράζ

14:00 Cosmote Sport 3
Ζανκτ Πάουλι - Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2

14:00 Cosmote Sport 2
Λεβάντε - Βαλένθια
La Liga

14:30 Cosmote Sport 1
Κρίσταλ Πάλας - Σαουθάμπτον
Premier League

15:45 Eurosport 2
La Castellet, Γαλλία
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής FIM

15:50 Cosmote Sport 5
Grand Prix Σιγκαπούρης, κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

16:00 Novasports 2
Λεβαδειακός - Ξάνθη
Super League

16:00 Cosmote Sport 8
Κροτόνε - Ίντερ
Serie A

16:15 Eurosport 1
Grand Prix Impanis Van Petegem
Ποδηλασία

16:30 Cosmote Sport 7
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 4
Βέρντερ - Σάλκε
Bundesliga

16:30 Cosmote Sport 3
Μπάγερν Μονάχου - Μάιντς
Bundesliga

17:00 Novasports 4
Χαλ - Σάντερλαντ
Championship

17:00 Cosmote Sport 6
Germany, Lausitzring
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race

17:00 Cosmote Sport 1
Λίβερπουλ - Μπέρνλι
Premier League

17:15 Cosmote Sport 2
Χετάφε - Μπαρτσελόνα
La Liga

17:50 FOX Sports
Γκάνα - Μάλι
WAFU Nations Cup

18:00 Novasports 3
Μονακό - Στρασμπούρ
Ligue 1

18:15 Novasports 2
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός
Super League

19:00 Cosmote Sport 7
Φιορεντίνα - Μπολόνια
Serie A

19:30 Novasports 4
Μπάρνσλι - Άστον Βίλα
Championship

19:30 Cosmote Sport 3
Λειψία - Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30 Cosmote Sport 2
Μπέτις - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
La Liga

19:30 Cosmote Sport 1
Τότεναμ - Σουόνσι
Premier League

19:50 Eurosport 1
Austin, USA
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής

20:15 Cosmote Sport 8
Μποαβίστα - Μπενφίκα
Πορτογαλικό πρωτάθλημα

20:30 Novasports 1
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
Super League

21:45 Cosmote Sport 1
Ρόμα - Βερόνα
Serie A

21:45 Cosmote Sport 2
Ατλέτικο Μαδρίτης - Μάλαγα
La Liga

22:30 Cosmote Sport 8
Σπόρτινγκ - Τοντέλα
Πορτογαλικό πρωτάθλημα

23:00 FOX Sports
Yankees - Orioles
MLB

23:00 Eurosport 2
Atlanta United - Orlando City SC
MLS

00:30 Eurosport 1
Austin, USA
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής

03:30 FOX Sports
USC Trojans - Texas Longhorns
NCAA

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ: