• ΣΚΕΠΑΣΤΟ: Πήρε πόντο από... "χρυσάφι" για την συνέχεια

Reporter: Γιάννης Τσεντούρος
    Published: Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου 2017
    A- A+
    Στην ισοπαλία έμεινε η τοπική ομάδα του Σκεπαστού, η οποία αγωνίστηκε στο γήπεδο της Αβύθου, με τις δύο ομάδες να μοιράζονται γκολ και εντυπώσεις και τελικό σκορ 1-1.
    Μετά από το πρώτο ημίχρονο που οι δύο αντίπαλοι κόλλησαν στο μηδέν, στην επανάληψη και πιο συγκεκριμένα στο 68΄ το Σκεπαστό πήρε κεφάλι στο σκορ με τον Μανίκα, που μάλιστα σκόραρε για 2ο συνεχόμενο παιχνίδι, όμως η απάντηση για τους γηπεδούχους ήρθε στο 79΄ με τον Αγγελάκη.
     Οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν τον αγώνα με 10 ποδοσφαιριστές λόγω αποβολής στο 81΄ του Γεωργίου και οι φιλοξενούμενοι με 9 αφού αποβλήθηκαν στο 64΄ ο Βραχλιώτης και στο 86΄ ο Μπερτσουκλής, ενώ στο 91΄ είχαν και δοκάρι με τον Μονοκρούσο.
    ΣΚΕΠΑΣΤΟ: Βαρελάς, Ντόκος, Κωτούλας, Ευαγ. Βορύλλας,  Μηλιάκης, Καράμπελας, Μονοκρούσος, Μπερτσουκλής, Δραγούτης, Μανίκας, Βραχλιώτης.

• No Comment to " ΣΚΕΠΑΣΤΟ: Πήρε πόντο από... "χρυσάφι" για την συνέχεια "