Navigation

Σέντρα στο πρωτάθλημα της Football League - Το πρόγραμμα

Σέντρα στο πρωτάθλημα της Football League - Το πρόγραμμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 2016-2017
Eιτέλους σέντρα στο πρωτάθλημα της Football League μετά επί αναβολές επί αναβολών την προσεχή Κυριακή. Βέβαια, η καθυστέρηση στην έναρξη του πρωταθλήματος φέρνει και τέσσερις εμβόλιμες αγωνιστικές, με την πρώτη εξ' αυτών να ορίζεται για τις 16 Νοεμβρίου. Οι υπόλοιπες εμβόλιμες θα είναι στις 4 Γενάρη, 22 Φλεβάρη και 22 Μάρτη.
Η τελευταία αγωνιστική (34η) προγραμματίστηκε για τις 11 Ιούνη. Δείτε αναλυτικά το πλήρες νέο πρόγραμμα:
1η αγωνιστική (30/10) 18η (22/2)
Κυριακή (30/10)
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)
Σπάρτη - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αχαρναϊκός - Καλλονή (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Δευτέρα (31/10)
Αιγινιακός - Λαμία (15:00, Δημ. "Γ. Παραλυκίδης")
Κισσαμικός - ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Σερρών)
Τρίτη (01/11)
Αν. Καρδίτσας - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο "Δ. Κοντικάκης")

2η αγωνιστική (6/11) 19η (26/2)
Σπάρτη - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος
Πανθρακικός - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά - Αγροτικός Αστέρας
Άρης - Αιγινιακός
ΑΟ Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
Λαμία - Κισσαμικός
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός
ΟΦΗ - Καλλονή

3η αγωνιστική (13/11) 20η (5/3)
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Σπάρτη
Αγροτικός Αστέρας - Καλλιθέα
Αιγινιακός - Πανθρακικός
Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά
Κισσαμικός - Άρης
Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα
Καλλονή - Λαμία
ΟΦΗ - Πανελευσινιακός

4η αγωνιστική (16/11) 21η (12/3)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη - Αιγινιακός
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Πανθρακικός - Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός
Άρης - Καλλονή
ΑΟ Τρίκαλα - ΟΦΗ
Λαμία - Πανελευσινιακός

5η αγωνιστική (20/11) 22η (19/3)
Απόλλων Σμύρνης - Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος
Κισσαμικός - Σπάρτη
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
Καλλονή - Πανθρακικός
ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά
Πανελευσινιακός - Άρης
Λαμία - ΑΟ Τρίκαλα

6η αγωνιστική (27/11) 23η (22/3)
Αιγινιακός - Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Σπάρτη - Καλλονή
Καλλιθέα - ΟΦΗ
Πανθρακικός - Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά - Λαμία
Άρης - ΑΟ Τρίκαλα

7η αγωνιστική (4/12) 24η (26/3)
Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός
Κισσαμικός - Αιγινιακός
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός - Σπάρτη
Λαμία - Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα - Πανθρακικός
Άρης - ΑΟ Χανιά

8η αγωνιστική (11/12) 25η (2/4)
Κισσαμικός - Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός
Αιγινιακός-Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας-ΟΦΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος-Λαμία
Σπάρτη-ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα-Άρης
Πανθρακικός-ΑΟ Χανιά

9η αγωνιστική (18/12) 26η (9/4)
Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός
Καλλονή-Κισσαμικός
ΟΦΗ-Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός-Αιγινιακός
Λαμία-Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Άρης-Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά-Σπάρτη
Πανθρακικός-Καλλιθέα

10η αγωνιστική (4/1) 27η (23/4)
Καλλονή-Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός-ΟΦΗ
Κισσαμικός-Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός-Λαμία
Αιγινιακός-ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας-Άρης
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος-Πανθρακικός
Καλλιθέα-Σπάρτη

11η αγωνιστική (8/1) 28η (30/4)
Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ
Πανελευσινιακός-Καλλονή
Λαμία-Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Άρης-Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά-Αιγινιακός
Πανθρακικός-Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη-Παναιγιάλειος

12η αγωνιστική (15/1) 29η (7/5)
Πανελευσινιακός-Απόλλων Σμύρνης
ΟΦΗ-Λαμία
Καλλονή-ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός-Άρης
Κισσαμικός-ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός-Πανθρακικός
Αιγινιακός-Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας-Σπάρτη
Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Καρδίτσας

13η αγωνιστική (22/1) 30η (14/5)
Απόλλων Σμύρνης-Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα-Πανελευσινιακός
Άρης-ΟΦΗ
ΑΟ Χανιά-Καλλονή
Πανθρακικός-Αχαρναϊκός
Καλλιθέα-Κισσαμικός
Σπάρτη-Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος-Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας

14η αγωνιστική (29/1) 31η (21/5)
ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Άρης
Πανελευσινιακός-ΑΟ Χανιά
ΟΦΗ-Πανθρακικός
Καλλονή-Καλλιθέα
Αχαρναϊκός-Σπάρτη
Κισσαμικός-Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας-Αιγινιακός

15η αγωνιστική (5/2) 32η (28/5)
Απόλλων Σμύρνης-Άρης
ΑΟ Χανιά-ΑΟ Τρίκαλα
Πανθρακικός-Λαμία
Καλλιθέα-Πανελευσινιακός
Σπάρτη-ΟΦΗ
Παναιγιάλειος-Καλλονή
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχαρναϊκός
Αγροτικός Αστέρας-Κισσαμικός
Αιγινιακός-Πανσερραϊκός

16η αγωνιστική (12/2) 33η (4/6)
ΑΟ Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Άρης-Πανθρακικός
ΑΟ Τρίκαλα-Καλλιθέα
Λαμία-Σπάρτη
Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος
ΟΦΗ-Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλονή-Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός-Αιγινιακός
Πανσερραϊκός-Κισσαμικός

17η αγωνιστική (19/2) 34η (11/6)
Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός
Καλλιθέα-ΑΟ Χανιά
Σπάρτη-Άρης
Παναιγιάλειος-ΑΟ Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία
Αγροτικός Αστέρας-Πανελευσινιακός
Αιγινιακός-ΟΦΗ
Πανσερραϊκός-Καλλονή
Κισσαμικός-Αχαρναϊκός

Γιάννης Τσεντούρος

Τα σχόλια σας εδώ: