Navigation

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (29-10-16)

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα με αγώνες από τα μεγάλα πρωταθλήματα της Ευρώπης, αναμετρήσεις μπάσκετ και πολλά άλλα.
Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου (29/10)
MHXANOKINHTA
05.50 (OTE TV Sport 5 HD): Moto 2, 3 και GP (Μαλαισία, ελεύθερα δοκιμαστικά)
17.50 (OTE TV Sport 5 HD): Γκραν-Πρι Φόρμουλα 1 (Μεξικό, ελεύθερα δοκιμαστικά)
20.50 (OTE TV Sport 5 HD): Γκραν-Πρι Φόρμουλα 1 (Μεξικό, επίσημα δοκιμαστικά)
05.45 (OTE TV Sport 5 HD): Moto 2, 3 και GP (Μαλαισία)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (LIVE)
14.00 (OTE TV Sport 2 HD): Σπόρτινγκ Χιχόν-Σεβίλλη
14.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ουνιόν Βερολίνου-Φορτούνα Ντίσελντορφ
14.30 (ΟΤΕ TV Sport 1 HD): Σάντερλαντ-Άρσεναλ
15.00 (Novasports 3): Λάρισα-Πανιώνιος
16.30 (OTE TV Sport 3 HD): Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν
16.30 (OTE TV Sport 4 HD): Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου
16.30 (ΟΤΕ TV Sport 8 HD): Ντάρμσταντ-Λειψία
17.00 (OTE TV Sport 1 HD): Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπέρνλι
17.15 (OTE TV Sport 2 HD): Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης
17.15 (Novasports 1): Ξάνθη-Κέρκυρα
18.00 (Novasports 3): Τουλούζ-Λυών
19.00 (OTE TV Sport 8 HD): Μπολόνια-Φιορεντίνα
19.30 (OTE TV Sport 1 HD): Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ
19.30 (OTE TV Sport 2 HD): Ατλέτικο Μαδρίτης-Μάλαγα
19.30 (OTE TV Sport 3 HD): Ντόρτμουντ-Σάλκε
19.30 (Novasports 2): Ατρόμητος-Ολυμπιακός
20.15 (Novasports 3): Βιτόρια Σετουμπάλ-Πόρτο
21.00 (Novasports 1): Σεντ Ετιέν-Μονακό
21.45 (OTE TV Sport 1 HD): Γιουβέντους-Νάπολι
21.45 (OTE TV Sport 2 HD): Μπαρτσελόνα-Γρανάδα
22.30 (Novasports 3): Μποαβίστα-Εστορίλ

ΤΕΝΙΣ
15.00 (OTE TV Sport 7 HD): Τουρνουά Βιέννης
15.30 (OTE TV Sport 6 HD): Τουρνουά Βασιλείας
17.00 (OTE TV Sport 7 HD): Τουρνουά Βιέννης
17.30 (OTE TV Sport 6 HD): Τουρνουά Βασιλείας

ΜΠΑΣΚΕΤ
17.00 (Novasports 4): Προμηθέας Πατρών-Άρης
19.30 (OTE TV Sport 4 HD): Φιλαδέλφεια-Ατλάντα
03.00 (OTE TV Sport 4 HD): Σοκάγο-Ιντιάνα

ΧΑΝΤΜΠΟΛ
20.00 (OTE TV Sport 7 HD): Ερλάγκεν-Κίελο

ΕΚΠΟΜΠΕΣ
16.00 (Novasports 2): Λεπτό προς λεπτό
21.30 (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα

ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16.30 (Novasports 5): Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός

ΒΟΛΕΪ
18.00 (Novasports 5): Ηρακλής-Φοίνικας Σύρου

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
20.00 (Eurosport): Ποδηλασία πίστας (Μ. Βρετανία)

Κυριαζής Νίκος

Τα σχόλια σας εδώ: