• To πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας

    Reporter: ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ NEWS
    Published: Δευτέρα, 8 Αυγούστου 2016
    A- A+
    Στο σημερινό αθλητικό πρόγραμμα ξεχωρίζουν οι Ολυμπιακοί Αγώνες που διεξάγονται στο Ρίο της Βραζιλίας.
    Ολυμπιακοί Αγώνες
    14.25 Κωπηλασία (Α - Γ) (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport3HD)
    14.55 Ξιφασκία (Γ): Σπάθη, ατομικό, φάση των 128 & 64 (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport2HD)
    14.55 Τοξοβολία (Α - Γ): αγώνες νοκ άουτ ατομικού (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport4HD)
    15.00 Πόλο (Α): Σερβία-Ελλάδα (ΕΡΤ3, OTE Sport1HD)
    15.55 Μπιτς Βόλεϊ (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD)
    16.20 Πόλο (Α): Ιταλία-Γαλλία (ΕΡΤ3, OTE Sport1HD)
    17.55 Σκοποβολή (Α): 10 μ. Αεροβόλο Πιστόλι, τελικός (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport3HD)
    18.00 Μπάσκετ (Γ): ΗΠΑ-Ισπανία (ΕΡΤ3)
    18.25 Κανόε Καγιάκ (Α): Σλάλομ, C2 & Κ1 (OTE Sport1HD)
    18.40 Ξιφασκία (Γ): Σπάθη, προημιτελικοί, ημιτελικοί, τελικοί (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD)
    19.00 Κολύμβηση (Α - Γ): προκριματικά (ΕΡΤ1, OTE Sport3HD)
    19.30 Χόκεϊ (Γ): Νέα Ζηλανδία-Γερμανία (OTE Sport4HD)
    19.50 Πινγκ Πονγκ (ΕΡΤ3)
    20.15 Μπάσκετ (Α): Σερβία-Αυστραλία (ΕΡΤ1, OTE Sport2HD)
    21.05 Σκοποβολή (Α): Τραπ, τελικός (OTE Sport3HD)
    21.25 Τζούντο: 57 κ. γυναικών/73 κ. αντρών, τελικοί (ΕΡΤ3, OTE Sport4HD)
    21.55 Ενόργανη Γυμναστική (Α): ομαδικό, τελικοί (ΕΡΤ1, OTE Sport1HD)
    22.15 Ξιφασκία (Γ): Σπάθη, ατομικό, τελικός (OTE Sport2HD)
    22.30 Άρση Βαρών (Γ): 58 κ., τελικός (OTE Sport3HD)
    23.30 Πυγμαχία (Α): 69 κ. & 75 κ., προκριματικά (OTE Sport3HD)
    00.45 Τένις (Α - Γ): προκριματικά (ΕΡΤ3, OTE Sport4HD)
    01.00 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ-Βενεζουέλα (ΕΡΤ1, OTE Sport2HD)
    01.00 Σκοποβολή (Α): 10 μ. Αεροβόλο Πιστόλι, τελικός (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD)
    01.30 Πόλο (Α): Ιαπωνία-Βραζιλία (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport1HD)
    02.50 Πόλο (Α): Κροατία-Μαυροβούνιο (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD, OTE Sport1HD)
    02.55 Μπιτς Βόλεϊ (Α) (ΕΡΤ1)
    03.00 Πινγκ Πονγκ (Α ή Γ): προκριματικά (OTE Sport2HD)
    03.05 Μπιτς Βόλεϊ (Α - Γ): προκριματικά (OTE Sport3HD)
    04.15 Κολύμβηση (Α - Γ): τελικοί (ΕΡΤ1, OTE Sport1HD)
    04.30 Μπάσκετ (Α): Γαλλία-Κίνα (ΕΡΤ3, OTE Sport2HD)
    04.35 Βόλεϊ (Γ): Βραζιλία-Αργεντινή (ΕΡΤ2, ΕΡΤ HD)

    Επίσης
    21.15 Bundesliga 2: Στουτγκάρδη-Σαν Πάουλι (OTE Sport5HD)

    Κατηγορίες:

    news
  • No Comment to " To πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας "