Navigation

ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ & ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ & ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ & ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

Ενημερώνουμε ότι, οι εκλογές του Εμπορικού & Εισαγωγικού Συλλόγου Πατρών θα διεξαχθούν:
Δευτέρα,  27/6/2016  και ώρα   9.00 – 20.00
Τρίτη,       28/6/2016 και ώρα 9.00 – 21.30
Τετάρτη, 29/6/2016 και ώρα 9.00 – 20.00
Οι συνδυασμοί που κατέρχονται στις εκλογές είναι οι παρακάτω: 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ  με επικεφαλής τον Γεώργιο Ρώρο
Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο του Ε. & Ε.Σ. Πατρών
ΡΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Χρυσοχοείο) 

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Θεοδώρου (Ζυγαριές)
ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (Βιβλιοπωλείο)
ΒΑΛΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Αριστείδη (Μίνι Μάρκετ)
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Κλειθροποιός)
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Εμπόριο Λιπαντικών)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου (Γεωργικά Μηχανήματα)
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εμπόριο Εσωρούχων)
ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Εμπόριο Ψυκτικών Μηχανημάτων)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αθανασίου (Εμπόριο Μοκετών – Χαλιών)
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπήλιου (Εμπόριο Ενδυμάτων)
ΘΩΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Χαράλαμπου (Οικονομοτεχνικές Υπηρεσίες)
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παύλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο Οπτικών)
ΚΑΤΣΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου (Ωρολόγια – Κοσμήματα)
ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο παιδικών)
ΚΙΡΚΩΦ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγιώτη (Εμπόριο Οπτικών)
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Εμπόριο Επίπλων)
ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο Λευκών Ειδών)
ΚΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λεωνίδα (Βιοτεχνία Ζαχαρωδών)
ΚΟΥΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Καρόλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή (Χρυσοχόος)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Θεοδώρου (Εμπορία – Διανομή αναψυκτικών)
ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου (Εμπόριο Ανταλλακτικών)
ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Εμπόριο Λευκών ειδών)
ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)
ΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη (Εμπόριο σιδήρου)
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χαριλάου (Εμπόριο ανταλλακτικών)
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Θεοδώρου (Οικονομικές Υπηρεσίες)
ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου (Εμπόριο Μαρμάρων)
ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Ζαχαροπλαστείο)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου (Χονδρική – Λιανική εμπορία ψιλικών)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ (Ψηφιακές εκτυπώσεις)
ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Ασφαλιστής)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου (Εμπόριο ανταλλακτικών)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χρήστου (Εμπόριο υποδημάτων)
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Εμπόριο υαλοπινάκων)
ΠΛΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο οπτικών)
ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Αναψυκτήριο)
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου (Εκτελωνιστής)
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Λεωνίδα (Εμπορία Ειδών ζαχαρωδών)
ΣΙΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηρακλή (Εμπόριο Υγραερίου)
ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ (Εμπόριο Ενδυμάτων)
ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Εμπόριο γυναικείων ενδυμάτων)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου (Είδη καπνιστού)
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Κων/νου (Εμπόριο Ψιλικών)
ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου (Χονδρικό – Λιανικό εμπόριο φρούτων)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Υπηρεσίες στάθμευσης)
ΤΑΥΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ (Εμπόριο Οπτικών)
ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γερασίμου (Ασφαλιστής)
ΤΡΙΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ηλία (Εμπόριο άρτου)
ΤΣΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στέλιου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
ΧΑΧΑΛΗ – ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του Βασιλείου (Παραγωγή & εμπορία ποτών)
ΧΟΡΕΥΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην Ο.Ε.Σ.Π. & Ν/Δ.Ε.
ΡΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Χρυσοχοείο)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χρήστου (Εμπόριο υποδημάτων)
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Θεοδώρου (Ζυγαριές)
ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (Βιβλιοπωλείο)
ΒΑΛΜΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Αριστείδη (Μίνι Μάρκετ)
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Κλειθροποιός)
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Εμπόριο Λιπαντικών)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου (Γεωργικά Μηχανήματα)
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρήστου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εμπόριο Εσωρούχων)
ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Εμπόριο Ψυκτικών Μηχανημάτων)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αθανασίου (Εμπόριο Μοκετών – Χαλιών)
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου (Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων)
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπήλιου (Εμπόριο Ενδυμάτων)
ΘΩΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Χαράλαμπου (Οικονομοτεχνικές Υπηρεσίες)
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παύλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο Οπτικών)
ΚΑΤΣΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου (Ωρολόγια – Κοσμήματα)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Φιλίππου (Εμπόριο φυτών)
ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο παιδικών)
ΚΙΡΚΩΦ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγιώτη (Εμπόριο Οπτικών)
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη   (Εμπόριο Επίπλων)
ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο Λευκών Ειδών)
ΚΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λεωνίδα (Βιοτεχνία Ζαχαρωδών)
ΚΟΥΤΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Καρόλου (Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων)
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή (Χρυσοχόος)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Θεοδώρου (Εμπορία – Διανομή αναψυκτικών)
ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου (Εμπόριο Ανταλλακτικών)
ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Εμπόριο Λευκών ειδών)
ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)
ΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη (Εμπόριο σιδήρου)
ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου (Εμπόριο Η/Υ)
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χαριλάου   (Εμπόριο ανταλλακτικών)
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Θεοδώρου (Οικονομικές Υπηρεσίες)
ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου (Εμπόριο Μαρμάρων)
ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Ζαχαροπλαστείο)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου (Χονδρική – Λιανική εμπορία ψιλικών)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ (Ψηφιακές εκτυπώσεις)
ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη   (Ασφαλιστής)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου (Εμπόριο ανταλλακτικών)
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Εμπόριο υαλοπινάκων)
ΠΛΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο οπτικών)
ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Αναψυκτήριο)
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου (Εκτελωνιστής)
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Λεωνίδα   (Εμπορία Ειδών ζαχαρωδών)
ΣΙΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηρακλή (Εμπόριο Υγραερίου)
ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ   (Εμπόριο Ενδυμάτων)
ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου   (Εμπόριο γυναικείων ενδυμάτων)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου (Είδη καπνιστού)
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Κων/νου (Εμπόριο Ψιλικών)
ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου   (Χονδρικό – Λιανικό εμπόριο φρούτων)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Υπηρεσίες στάθμευσης)
ΤΑΥΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ (Εμπόριο Οπτικών)
ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γερασίμου (Ασφαλιστής)
ΤΡΙΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ηλία (Εμπόριο άρτου)
ΤΣΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στέλιου (Σύμβουλος Επιχειρήσεων)
ΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του Μιχαήλ (Εμπόριο οικοδομικών υλικών)
ΧΑΧΑΛΗ – ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του Βασιλείου (Παραγωγή & εμπορία ποτών)
ΧΟΡΕΥΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου   (Εμπόριο παιδικών ενδυμάτων)

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή Ε. & Ε.Σ. Πατρών 
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου (Εμπόριο Καφέ – Ζαχαρώδη)
ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου (Εμπόριο Υλικών Οικοδομών)
ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του Θωμά (Λογιστικό Γραφείο)
ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (Βιοτεχνία θωρακισμένων πορτών)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Βιοτεχνία εσωρούχων)

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ
Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο του Ε & ΕΣ Πατρών
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα (Έμπορος)
ΑΜΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γαβριήλ (Οπωροπωλείο – είδη τροφίμων)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Ταχυμεταφορές)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Χρήστου (Κομμώτρια)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο τουριστικών ειδών)
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη (Εμπορικός Αντιπρόσωπος)
ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Στυλιανού (Έμπορος Αθλητικών Ειδών)
ΖΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου (Ψιλικά)
ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου (Εμπορία Αλουμινίου)
ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο Υποδημάτων)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αδάμ (Γεωργικά Φάρμακα – ΕΔΕ)
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Δημητρίου (Βιοτεχνία ζαχαρωδών)
ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Φωτίου (Έμπορος)
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου (Γραφίστρια)
ΚΙΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Σουλεϊμάνι (Παντοπωλείο)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του Κων/νου (Εξοπλισμοί καταστημάτων)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου (Βιοτεχνία – εμπορία ετοίμων ενδυμάτων)
ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου (Οινομαγειρείο)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γερασίμου (Βιοτέχνης)
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου (Εμπορία κρεάτων)
ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Λογίστρια)
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Μίνι μάρκετ)
ΠΟΥΛΚΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιορδάνη (Τροχείο - εμπορία μηχανημάτων)
ΣΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εμπόριο λευκών ειδών)
ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κων/νου (Μίνι μάρκετ)
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ανδρέα (Αναψυκτήριο)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Οδυσσέα (Συντηρητής ανελκυστήρων)
ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Αρτοποιία)
ΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Χονδρικό εμπόριο)
ΤΣΕΛΕΜΠΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου (Έμπορος οπτικοακουστικών μέσων)
ΤΣΕΠΕΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κων/νου (Συνεργείο καθαρισμού)
ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κων/νου (Διαφημίσεις)
ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Χρήστου (Αρτοποιός)
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κανέλλου (Εμπόριο ηλεκτρολογικών ειδών)

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι στην ΟΕΣΠ & ΝΔΕ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα (Έμπορος)
ΑΜΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γαβριήλ (Οπωροπωλείο – είδη τροφίμων)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου (Ταχυμεταφορές)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Χρήστου (Κομμώτρια)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (Εμπόριο τουριστικών ειδών)
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη (Εμπορικός Αντιπρόσωπος)
ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Στυλιανού (Έμπορος Αθλητικών Ειδών)
ΖΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου (Ψιλικά)
ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου (Εμπορία Αλουμινίου)
ΘΕΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κων/νου (Εμπόριο Υποδημάτων)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αδάμ (Γεωργικά Φάρμακα – ΕΔΕ)
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Δημητρίου (Βιοτεχνία ζαχαρωδών)
ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Φωτίου (Έμπορος)
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου (Γραφίστρια)
ΚΙΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Σουλεϊμάνι (Παντοπωλείο)
ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του Κων/νου (Εξοπλισμοί καταστημάτων)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου (Βιοτεχνία – εμπορία ετοίμων ενδυμάτων)
ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου (Οινομαγειρείο)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γερασίμου (Βιοτέχνης)
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου (Εμπορία κρεάτων)
ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Λογίστρια)
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Μίνι μάρκετ)
ΠΟΥΛΚΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιορδάνη (Τροχείο - εμπορία μηχανημάτων)
ΣΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εμπόριο λευκών ειδών)
ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κων/νου (Μίνι μάρκετ)
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ανδρέα (Αναψυκτήριο)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Οδυσσέα (Συντηρητής ανελκυστήρων)
ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αντωνίου (Αρτοποιία)
ΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Χονδρικό εμπόριο)
ΤΣΕΛΕΜΠΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου (Έμπορος οπτικοακουστικών μέσων)
ΤΣΕΠΕΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κων/νου (Συνεργείο καθαρισμού)
ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κων/νου (Διαφημίσεις)
ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Χρήστου (Αρτοποιός)
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κανέλλου (Εμπόριο ηλεκτρολογικών ειδών)


Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή Ε & ΕΣ Πατρών 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του Γεωργίου (Εμπόριο Αναλ.)
ΝΙΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη (Ηλεκτρολόγος)
ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Αρτοποιία)
καθώς και 
ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Υποψήφιος για ΔΣ Ε&ΕΣΠ και Αντιπρόσωπος στην ΟΕΣΠ & ΝΔΕ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χαράλαμπου (Έμπορος - Στρωματοποιός)

Για τη συμμετοχή, απαιτείται μόνο η ταυτότητα ή άλλο πιστοποιητικό έγγραφο, βιβλιάριο κ.ά. 
Δεν υπάρχει καμία οικονομική επιβάρυνση.

Για την Εφορευτική Επιτροπή
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ

Κυριαζής Νίκος

Τα σχόλια σας εδώ: