Καλπάζουν οι Αστυνομικοί Καλαβρύτων - Νίκησαν το Α' Α.Τ. Πατρών 5 - 4

Με τους 3 βαθμούς στις αποσκευές της γυρίζει πίσω η ομάδας μας αφού κέρδισε στο ντέρμπι της αγωνιστικής την ομάδα του Α' Α.Τ. Πατρών...

Με τους 3 βαθμούς στις αποσκευές της γυρίζει πίσω η ομάδας μας αφού κέρδισε στο ντέρμπι της αγωνιστικής την ομάδα του Α' Α.Τ. Πατρών με 5 - 4 και έτσι έμεινε μόνη 2η στο βαθμολογικό πίνακα έχοντας κάνει και το ρεπό που αντιστοιχεί σε κάθε ομάδα του τουρνουά. Ο αγώνας ανάμεσα σε 2 πολύ καλές ομάδες ήταν αμφίροπος και κρίθηκε στις λεπτομέρειες οι οποίες ήταν με το μέρος των Καλαβρύτων που από την αρχή ήταν μπροστα στο σκορ με 1 ή 2 γκολ έως και το τελευταίο σφύριγμα. Την επόμενη αγωνιστική (21/4) αντίπαλος είναι το Τμήμα Μεταγωγών Δικαστηρίων Πατρών. Σκόρερ για την ομάδα των Καλαβρύτων οι: Μεντής(03),  Καζανάς(01), Δελημάρης(01).

Υ.Γ. Οι παίκτες αφιέρωσαν τη νίκη στον Μπάλιο Ανδρέα που έπαιζε απ' το 7' λεπτό τερματοφύλακας με κάταγμα στον καρπό.